کلوب دانشجویان
[اطلاعیه] تبلیغات در دانشجو کلوب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- کلوب دانشجویان (http://daneshju-club.com)
+-- انجمن: تالار دانشجو کلوب (/forum-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%DA%A9%D9%84%D9%88%D8%A8)
+--- انجمن: دانشجو کلوب (/forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%DA%A9%D9%84%D9%88%D8%A8)
+---- انجمن: اطلاعیه های سایت و مدیران (/forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- موضوع: [اطلاعیه] تبلیغات در دانشجو کلوب (/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%DA%A9%D9%84%D9%88%D8%A8.html)تبلیغات در دانشجو کلوب - ♔ αϻἰг κнаη ♔ - ۱۱-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ صبح

قـوانين و شرايط جذب آگهي در دانشجو کلوب :

- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
- نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت انجام پذير خواهد بود.
- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در دانشجو کلوب -مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر- بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در دانشجو کلوب باشد،نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.و ضرر و زيان متوجه شخص خاطي خواهد بود
- هر آگهی-بنر- تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
- مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال دانشجو کلوب در قبول بنر و آگهی مختار است.
- تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
- طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد - حجم بنر كمتر از 45 كيلوبايت خواهد بود
- پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.
- در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد -مانند مجوزهای صنفی- آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر - نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد- نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
- پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختيار ما قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
- واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.

- وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.

مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای ما نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده دانشجو کلوب نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

- شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی يا تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک Pay Per Click یا همکاری اشتراکی
- گروههای ایمیل مانند گروههای یاهو و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
- هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
- سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
- هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند
- مسئوليت موارد تبليغ شده و صحت اطلاعات وارد شده در آگهي به عهده خود صاحب آگهي ميباشد.


هزینه تبلیغ به صورت توافقی خواهد بود


تماس با ما:

daneshju.club
[@]gmail.com
daneshju_club[@]yahoo.com

لطفا هنگام ارسال ایمیل در قسمت عنوان تبلیغ در دانشجو کلوب رو ذکر کنید