تبليغات
تبلیغات در دانشجو کلوب محک :: موسسه خيريه حمايت از کودکان مبتلا به سرطان ::
جستجوگر انجمن.براي جستجوي مطالب دانشجو کلوپ مي توانيد استفاده کنيد 
برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید
 
امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

گوی بینی(توضیح و تکنیک و پاکسازی)

نویسنده پیام
 • گلچین جاویددوست
  آفلاین
 • مدیر بازنشسته
  ****
 • ارسال‌ها: 12,853
 • تاریخ عضویت: دي ۱۳۹۰
 • اعتبار: 427
 • تحصیلات:فوق دیپلم
 • علایق:طراحی-کنده کاری-کتاب
 • محل سکونت:ارومیه
 • سپاس ها 16996
  سپاس شده 25772 بار در 9341 ارسال
 • امتیاز کاربر: -348,155$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #1
گوی بینی(توضیح و تکنیک و پاکسازی)
قدمت گوی بینی به هزاران سال میرسد ولی منشا و مبدا این هنر که یکی از بهترین روشهای رسوخ و ارتباط با ضمیر ناخواداگاه ما میبشد معلوم نیست .

استفاده از گوی بلورین جهت دیدن وقایع هرچند جز بهترین و جذاب ترین روشهاست ولی تنها روش برای بیدار کردن روشن بینی نیست و میتوان از ادوات دیگر مانند کاسه ای آب و یا حتی جوهر خودنویس و آینه هم استفاده کرد تا به نتیجه مطلوب رسید.عمده تحریف موجود در میان عقاید مردم این است که فکر میکنند که خود گوی کریستالی است که خاصیت جادویی دارد و بخاطر همین است که فردی که گوی بینی میکند موفق میشود وقایع را دراین گوی ببیند که کاملا نادرست بوده و در واقع این شفافیت و خاصیت انعکاسی فوق العاده این وسیله است که به گوی کیفیت فوق العاده جهت انجام همچین اموری را میدهد.

هنگام استفاده از گوی کریستالی میزان نور داخل اتاق همیشه کم میشود . که خیلی شبیه شرایط نور در هنگام مراقبه است . و این میزان از نوردهی به بیننده این امکان را میدهد تا بهتر به گوی کریستال نگاه کرده و تمرکزش بهم نریزد.و همین باعث فوران اطلاعات به چشم ذهنیش شده و قادر به دیدن وقایع میشود و اینجاست که ما دقیقا تصاویر را میبینیم نه داخل گوی کریستال و این نکته بینهایت مهم است که در واقع مکانیزم این روش چیست .

گوی بینی مانند تمام روشهای مربوط به ماورا نیازمند صبر و شکیبایی است و ممکنه برای یک فردی تا هفته ها تمرین لازم باشد تا اولین تصاویر از ضمیرناخوداگاه به او القا گردد. استفاده از گوی کریستال هرگز برآورده کنند آرزوهای فرد جهت تصاحب قدرتهای ماورایی نیست و بیننده تها با استفاده از ان وسیله دو ضمیر خود را به هم نزدیک کرده و اوست که جادو میکند نه گوی کریستالی ولی باید مواردی را هم در نظر گرفت که عبارتند از

- هنگامی شما امکان موفقیت را خواهید داشت که عامل مزاحمی در هنگام تمرین نداشته باشید .

- در اتاقی با نور کم این عمل را انجام دهید ( نور شمع ارجع است )

- کاسه آب یا گوی کریستال را حتما روی پارچه ای تیره بگزارید. که کمترین انعکای اضافی در گوی شما منعکس نگردد.

- شما حتما باید به سطح ریلکسیشن مناسبی رسیده باشید.

هرگز سعی نکنید که تصویری در گوی ببینید و تنها اجاز دهید که خود بخود بدون کمترین اراده شما تصاویر بوجود بیایند . هرگز به گوی کریستالی خیره نشوید و تنها راحت و آسوده نگاه کنید .

تصاویر اول بصورت ابر مانند و تار دیده میشوند . آنقدر این عمل تمرکز را انجام دهید که این هاله ابر مانند زدوده شوند و تصاویر شفاف شروع به نمایان شدن کنند .

هنگامی که تصاویر نمایان شدن از شهودتان برای تعبیر استفاده کنید زیرا این تصاویر کاملا از ضمیر ناخوداگاهتان به شما القا میشود و اولین حس شهود تحریک شده شما و اولین نظر شما در باره تصاویر بهترین تعبیر از تصاویر دریافتی است و به محضی که شروع به تجزیه و تحلیل کردید و بعد شروع به تعبیر تصاویر نمودید این را بدانید که به بیراهه میروید .

یکی از عمده ترین سوالاتی که در باره هنر گوی بینی سوال میشود این است که " آیا گوی بین آینده را خواهد دید ؟ " متاسفانه سودجویان زیادی این را تایید خواهدن کرد که حتما این گونه است ولی واقعیت این است که آینده منهای مقدراتش وابسته به تصمیماتی است که فرد میگیرد و زنجیره پیچیده کنشهای تصمیمات انسانها آینده را میسازد پس دیدن آینده برای هیچکس امکان پذیر نیست ولی گوی میتواند آینده ای را که به تصمیمات گرفته کنونی شما استوار است و ضمیر ناخوداگاهتان میداند که به وقوع خواهد پیوست به شما زودتر نشان دهد و این مورد را نمیتوان انکار کرد . و یک گوی بین تنها میتواند جزئیات کمی از آینده را در گوی ببیند همین . پس همیشه مواظب افراد سود جویی که ادعای خدایی با گوی بینی میکنند باشید.

همیشه بیاد داشته باشید که نه تنها گوی بینی بلکه تمامی روشهای روشن بینی برای افرادی که مقتدر نیستند و ممکنه از تصاویر القا شده شوکه شده و بشکنند توصیه نمیشود و در مواردی خظرناک هم است . و هیچ کس به طور حتم نمیداند که چه تصاویری به فرد القا خواهد شد و دقیقا چه پیامی از ضمیر ناخوداگاه فرد و به چه فرمی مخابره خواهد شد . ممکنه در پاره ای از اوقات تصاویر و پیامها خیلی زننده و نامید کننده و بد باشد . پس مواظب باشید و بدانید که چکار دارید میکنید .


تکنیک:


گوی بینی در دوران معاصر احتمالا از پدیده ای خیلی کهن تر اقتباش گشته که همانا شکار تصاویر با استفاده از سطوح سیقلی است . تعداد زیادی از مردم در کشورهای مختلف جهت قدرت بخشیدن به قدرت روحی شان از گوی کریستالی استفاده میکردند. به عنوان مثال

*یوانانیان باستان از سطح صاف آب جهت کانال سازی و دخول به دنیای استرال استفاده میکردند . و آینده را میدیدند

ساکنان قاره گمشده اتلانتیس تقریبا برای کلیه امورات و سوالات شان از این وسیله استفاده میکردند و گوی های کریستالی با رنگها اندازها و مواد مختلف داشته اند .

هر سطح سیقلی میتواند وسیله خوبی جهت کانال زنی به ضمیر ناخوداگاه باشد و در متون مکاتب عربی آمده که سربازان عرب برای دیدن اینده از سطح سیقلی شمشیر های خود استفاده میکرده اند .

نوستراداموس پشگوی معروف فرانسوی در قرن 16 ام هم از کاسه آب برای دیدن وقایع آینده استفاده میکرده

در دوران ملکه ویکتوریا گوی کریستالی ابزار لاینفک منجمان و کف بینان بوده *

انتخواب یک گوی کریستالی قطعا تجربه ای لذت بخش است . درسته که ما گوی را از صاحبش یا در دروان معاصر از مغازه میخریم ولی اعتقاد عمومی براین است که این شما نیستید که گوی کریستالی را انتخواب میکنید بلکه این گوی کریستال است که صاحبش را انتخواب میکند . یک گوی کریستالی علاوه بر موارد که قبلا نوشتم به شما توانای ارتباط با ارواح را میدهد و قدرتهای روحی شما را با جهت بخشیدن و یکسو کردن تمرکزتان و بیداری ضمیرناخوداگاهتان در حین هوشیاری تقویت میکند. و هرچه اندازه گوی کریستالی بزرگتر باشد تصاویر که با آن خواهید دید واضحتر و بزرگتر و با جزئیات بیشتر است

تمرینات گوی بینی به شما روشن بینی خواهد بخشید و ممکنه باعث تقوت قدرتهای دیگر روحی شما هم بشود . شما تصاویری در هنگام کار با گوی خواهید دید و جالبه بدانید که اگر دو نفر در یک زمان واحد با یک گوی کار کنند ( این تست انجام شده ) دو تصویر متفاوت در یک گوی یکسان در زمانی یکسان خواهند دید . که کاملا این آزمایش این ایده که گوی تنها یک ابزار جهت بیدار کردن روشن بینی در افرد است و نه بیشتر را تایید میکند در واقع گوی به سان رادیو است و این شما هستید که بااستفاده از این ابزار موج مورد نظرتون را گرفته و بهره میجویید .

در آخر یک روش پایه و مورد پسند برای این منظور تقدیم میگردد

گوی کریستالی را اول روی پارچهای تیره و مخملی ( ضخیم و از الیاف طبیعی ) بگزارید بعد روی پایه اش قرار دهید و کل مجموعه را روی میز روبریتان بگزارید.

روی صندای بنشینید وبرای مدتی ریلکس شوید . دستانتان را روی گویتان بگزارید و حدود یک دقیق یا دودقیقه به گوی انرژی دهید . و در این هنگام در باره هدفتان و آرزویتان یا سوالتان تمرکز کنید . ممکه سوالتان را تصویر سازی کنید ممکنه همانگونه که گفتم سوال و درخواستتان را با صدای بلند عنوان کنید و یا ممکنه در دلتان آن را اعلام کنید

حال دستانتان را از روی گوی بردارید و به گوی نگاه کنید بعد از مدتی شما باید ابرهای را که دارند بوجود میایند و میچرخر ند و بزرگ میشوند ببینید. اکثرا تصاویر دیگری که شفافر هستند بعد از این پدیده به وجود خواهند آمد و ممکنه اصلا تصاویر بوجود آمده آن تصاویری نباشد که شما انتظارش را داشته اید هرچه باشد با آنها به جنگ بر نخیزید تنها نظاره کنید زیرا ضمیرناخوداگاهتان بهتر میداند که چه چیزی را واقعا نیاز دارید که ببینید . به یادداشته باشید که به محض دیدن تصاویر شروع به فکر نکنید وقت برای این کار بسیار است تنها نظار ه کنید . هنگامی که این مهم به ثمر رسید و تصاویر شروع به محو شدن نمود . سریعا تمرین را به پایان نرسانید بلکه تمام مراحل را به صورت معکوس دنبال کنید یعنی اول تصاویر را محو کنید بعد ابر ها را کوچک و کوچک تر نماید تا کاملا به دید فیزیکی خود برسید . و گوی کریستال زیبا را روبرویتان در اتاق نیمه تاریکتان ببینید. از گویتان تشکر کنید و آن را در جای مناسب قرار دهید .پاکسازی:


اول گویتان را روی پایه اش قرار دهید . و روی میزی کوچک که نباید شیعی دیگر روی آن قرار داشته باشد و کاملا تمیز باشد قرار دهید روبروی گویتان بنشینید یا اگر میز پایه بلند است و راحت هستید باستید . و فاصله تان تا میز هم به گونه ای باشد که به راحتی هنگامی که دستتان را میگشاید به گوی برسد .

حال دستان خود را به گونه ای که نوک هر انگشت روی انگشت مقابل بنشیند و همین طور نوک انگشتان شصت هم روی هم قرار گیرد قرار دهید . بدین سان شما تقریبا فرم یک گوی را با دستهایتان درست کرده اید .

بعد به فرم گوی میان دو دستتان تمرکز کنید تا هنگامی که کاملا لایه نازک از اتر خود را تجسم کرده و حس کنید . این حس کردن بسته به فدرت شما میتواند حس بساوای یا حتی دیدن این پوسته نازک و یا حتی حس گرما و یا سر ما در کف دست و گز گز شدن پوست کف دست باشد هنگامی که گوی اتریک شما کاملا برای شما قابل حس شد که تقریبا شبیه به حبابی از کف صابون نازک و فرار است . تمام تمرکزتان را به این گوی انرژی معطوف کنید به گونه ای که احساس کنید این گوی از خود شما و اتر شما به وجود آمده و فرم گرفته و جزئی از پاره وجود اتر شماست .

بعد از این که چند دقیقه وقت با تمرکز روی این گوی انرژی گذشت به آرامی یا حقظ حالت فرم دستها دستان را دراز کرده و از بالا روی گوی کریستالی مانند هنگامی که کلاهی به سر بچه کوچک میگزارید برده و کاملا از بالا دو دستتان را از بالا روی گوی سوار کرده به گونهای که این گوی اتریک روی گوی کوارتزی شما سوارشود

هنگامه که کاملا دستانتان روی گوی کریستالی قرار گرفت و کاملا آن را در بر گرفت باید دستانتان از هم دور شوند که بااین حرکت حباب اتریک از هم گسیخته و گوی کوارتزی شما دی مگنتایز خواهد شد به این طریق شما گویتان را پاک سازی کرده اید . حال گوی شما کاملا پاک سازی شده است

تنها به یادداشته باشید که نباید دستتان در مدت این مراسم پاکسازی به گوی کریستالتان برخورد داشته باشد .شارژکردن گوی کریستال پس از پاکسازیبرای بهره برداری بهینه از گوی کریستالتان پس از پاکسازی نیاز است که گویتان را با هدفی که از این کار مد نظر دارید شارژ نمایید بااین کار گوی شما دیگر یک وسیله ساده جادویی نخواهد بود و حتی نمیتوان اسم یک سنگ بیجان را هم رویش گزاشت بلکه گویتان پاره ای از وجودتان شده و باید مانند یک موجود زنده که پاکسازی شده و برای هدفی شارژ شده و ماهیت یافته با آن برخورد کرد .دوباره مانند پاک سازی گوی. دستانتان را روی هم قرار دهید منتها این بار شبیه به حالت مثلث باشد .

و نوک چهار نگشت را نزدیک سطح گوی قرار داده و کاملا با تمام وجود روی هدفی که مد نظر دارید تمرکز نمایید و تصور نمیایید هدف مورد نظر شما مانند جریان انرژی مثبت از نک چهار نگشتتنان از شما به داخل گویتان جریان میگیرد . همانطور که تصور میکنید این نیات و اهداف شما به گویتان منتقل میگردد دستانات را از حالت مثلث مانند گوی تغیر شکل داده و تمام حجم گوی را در بر بگیرید منتها مواظب باشید تا برخوردی فیزیکی با گوی صورت نگیرد . تنها هنگامی که احساس کردید کار تمام شده گویتان را در دودست خود بگیرید و محکم بفشارید از روی پایه اش بردارید و اجازه دهید که کف دو دستتان کاملا گوی را به در بر بگیرد . بدین سان ما از وجود خودمات به گوی منتقل کرده ایم و دیگر مشخص است که گوی کریستالی ما یک جنس بی جان نیست و مانند کودکی که حامل نیات و اهدافمان میباشد متولد گشته است . باید از این به بعد با این وسیله به عنوان وسیله ای مقدس که پاره وجود شما که شامل نیات و اهدافتان هم هست برخورد مناسب داشته باشید .تنها در آخر هشداری باقی میماند همیشه بازی کارما را به خاطر داشته باشید امیدوارم که اهداف شما در جهت علوی باشد وگرنه نه من همینجا دستهایم را میشویم و فراموش میکنم که این دستورالعمل را برای شما نوشته ام باشد تا کیهان هم اینگونه رفتار کند

مطالب مشابه ...
گوی بینی(توضیح و تکنیک و پاکسازی)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ صبح، توسط گلچین جاویددوست.)
۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ صبح
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 سپاس شده توسط ♔ αϻἰг κнаη ♔

برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید


مطالب مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] پاورپوینت تکنیک های مدل سازی ♔ αϻἰг κнаη ♔ 0 1,642 ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ عصر
آخرین ارسال: ♔ αϻἰг κнаη ♔
  دماغ سربالا و هزار دردسر/ بازار داغ جراحی بینی ♔ αϻἰг κнаη ♔ 0 217 ۲۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ♔ αϻἰг κнаη ♔
  زنان در پیش بینی احساس و رفتار همسر موفق ترند یا مردان ؟! ♔ αϻἰг κнаη ♔ 0 144 ۲۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ عصر
آخرین ارسال: ♔ αϻἰг κнаη ♔
  تکنیک بارش مغزی در آموزش ♔ αϻἰг κнаη ♔ 0 292 ۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: ♔ αϻἰг κнаη ♔

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان