تبليغات
تبلیغات در دانشجو کلوب محک :: موسسه خيريه حمايت از کودکان مبتلا به سرطان ::
جستجوگر انجمن.براي جستجوي مطالب دانشجو کلوپ مي توانيد استفاده کنيد 
برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید
 
امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

متافیزیک(جهان روح)

نویسنده پیام
 • گلچین جاویددوست
  آفلاین
 • مدیر بازنشسته
  ****
 • ارسال‌ها: 12,853
 • تاریخ عضویت: دي ۱۳۹۰
 • اعتبار: 427
 • تحصیلات:فوق دیپلم
 • علایق:طراحی-کنده کاری-کتاب
 • محل سکونت:ارومیه
 • سپاس ها 16996
  سپاس شده 25772 بار در 9341 ارسال
 • امتیاز کاربر: -348,155$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #1
متافیزیک(جهان روح)
جهان اول:
انسان از ازل تا كنون كه تاريخي را بر آن متصور نيستيم در حركت مي باشد و فعلا به مراحل آزمايش در جهان مادي كه به نام جهان اول نام گذاري شده رسيده.
جهان اول شامل تمام مراحل سير تكاملي انسان در ماده ميگردد حالا از چه زماني تا چه زماني خداوند آگاه است و تمام كاينات تا چشم كار ميكند و تا جايي كه حتي قوي ترين تلسكوپ ها براي پايان آن حدي متصور نيستند با تمام ممكنات و موجودان.جهان اول ناميده ميشود.
وقتي انسان به واسطه ي مرگ از جهام اول فارغ ميشويم جهان دوم يا حالا هر اسمي كه بتوان مقتضيات بر آن نام نهاد مثلا جهنم يا جهان ظلمت يا برزخ آغاز ميگردد.
من در اينجا بهترين نام را كه همراه با خصوصيات آن است بر آن مي نهيم و آنرا جهان ظلمت مي ناميم.
كساني كه به واسطه اعمال و عدوم تكامل مقرره غير صحيح خود را لايق آن جهان ميگردانند پس از طي تطور از آن جهان خارج ميگردند
هم چنانكه در قرآن آمده خداند هفت جهان بالاي اين جهان آفريد كه هر كدام طبقه اي از بهشت ناميده شدند.جهان دوم سواي جهان هاي هفتگانه مي باشد.ميتوان در مجموع از نه جهان اسم برد كه نهمي را جهان نتوان گفت بلكه ماوراي جهان ها ناميده مي شود كه شامل بي نهايت جهان است.ما چون اسمي بر آن نميتوانيم بگذاريم و از قدرت درك ما خارج است فقط از لغت ماوراي جهان ها استفاده مي نماييم.كه جهان ضد ماده مي باشد.
جهان سوم روحي.طبقه اول بهشت شمرده ميشود و جهان چهارم طبقه دوم الي جهان هشتم .طبقه ششم و ماوراي جهان ها طبقه ي هفتم كه شامل بي نهاي محدوده هاي غير قابل فهم و درك و ناشناختي براي ما است.فرمان خداوند در مرحله اول به لوح محفوظ وارد و در آن ثبت ميگردد ار آن پس به عالم ملكوت به سطوح جهان نهم كه در راس حضرت محمد(ص)نماينده خداوند و بعد از او حضرت اميرالمومنان علي(ع)و امامان معصوم كه در اعلي مرتبه يعني
ماوراء جهان ها قرار داردند.وارد ميشوند.
آنان نمايندگان قانون در مرتبه اول مي باشد و تمامي امور آفرينش بدانها محول گرديده و اعمال همهء انسان ها را خداوند به واسطه ي آنان قبول مي فرمايد و او امر خداوند به آنان ابلاغ مي گردد و از طريق انان به نماينده قانون در جهان هاي پايين تر به ترتيب از جهاني به جهان ديگر .تا در تاريخ به نماينده قانون در جهان سوم ميرسد.
در جهان نهم چهارده معصوم و پيامبران اولولعزم قرار دارند اما پيامبران اولولعزم كه صاحب كتاب هستند تابع رسول خدا مي باشند.و به ترتيب پيامبراني كه نسبت به پيامبران اولولعزم داراي درجات كمتري هستند به جهان هاس هستم و هفتم و غيره تعلق دارند.
قانون فقط تا كنون در 7 هفت جهان((هفت طبقه ي بهشت))برتر ما.قرار داشته است.در هر جهان((از جهان سوم به بالا))نقطه اي خاص مجود دارد كه به آن منبع قانون ميگويند.
در هر جهان برتر.جهان دوم روحي شخصي برگزيده از طرف خداوند مجوددارد كه انسان است و او داراي مراتب عالي مي باشد و براي انجام ماموريت به جهان پايين تر خود وارد و در آنجا به امر خداوند به عنوان نماينده قانون انجام وظيفه مب نمايد.اينان نسبت به افراد جهان مورد ماموريت افراد ناشناخته هستند و بنا به مقتضيات و براي خدمتگذاري از حد جهاني خود به پايين آمده و مثلا در جهان سوم به نام نماينده قانون انجام وظيفه مي نمايند.هر جهاني به جز جهان اول و دوم داران نماينده قانون مي باشد كه تمامي پيام ها از بالا به او ابلاغ و توسط او اجرا ميگردد در حقيقت نمايندگان قانون پادشاه آن جهان هستند.
هر نماينده قانون پيكي براي صعود به جهان بالاتر خود دارد كه به وسيله او تماس خود را با جهان بالاتر خود برقرار ميكند.قانون جهان سوم جهان دوم و جهان اول را نيز در بر ميگيرد و اين جهان 3 سه جهان در واقع تابع قانون جهان سوم هستند.
نمايندگان قانون جزو والاترين ارواح مي باشند كه از نطر تكامل نسبت به جهاني كه بر آن نظارت دارند تسلط كامل دارند.
اين به واسطه انرژي مي باشد كه از طرف خداوند به نام انرژي قانون به اين نمايندگان اعطا ميگردد.
به واسطه همين انرژي آنان بر جهان مورد ماموريت خود تسلط كامل پيدا كرده و هر امري نوسط آنها انجام ميگرد.
روجي كه آماده وارد شدن به جهان مادي ميگردد حالا در هر نقطه از كاينات كه باشد در مرحله اول بعد از آماده شدن به نقطه قانن فراخوانده ميشود و از طرف قانون معلوم مي گردد كه آن روح چه توانايي دارد و تا چه حدودي ميتواند عمل نمايد.تمام موارد به واسطه همان نيروي قانون كه به رهبر جهان سوم از طرف خداوند اعطاء شده معلوم مي گردد و با توجه به توانايي روح مورد بحث و خصوصيات روحي او.زندگي اش در ماده انتخاب و وارد جنين مي گردد و قبل از ورود به جنين روي تمام آگاهي هاي مماوراي ماده وب پوششي در جهان قرار ميگيرد كه ديگر تو از آن اطلاعي پيدا نتواند پيدا كند و بدينصورت در جهان مادي شروع به حيات مي نمايد.
زندگي ما در ماده زير نظر قانون شروع و با نظر آن خاتمه مي يابد.
امر خداوند به وسيله قانون اجراء ميگردد.
قانون در هر زمان چه شب و چه روز چه در بيداري و چه در خواب و مستي و در روياهايمان بر ما نظارت دارد حتي رويايي كه ما ببينيم زير نظر قانون انجام مي گيرد(دوستان خوب توجه كنيد)
در رويا با اشخاص يا ارواح گذشتگان ملاقات داريم حتي ارواح حق ورود به روباهاي ما را ندارند مگر از جانب قانون به آنها ماموريت داده شده باشد.يعني كسي سر خود به حيات ادامه نمي دهد.
حتي كساني كه ارتباط روحي برقرار ميكنند بدون اينكه خود بدانند ارواحي كه با آنها تماس ميگيرد از طرف قانون نظارت و دستور ميگيرند.
جهان دوم:

بعد از مرگ كليه ي كساني كه داراي نواقصي در سير تكاملي روحي خود هستند بنا به قانون حاكم.وارد جهان دوم ميگردندوجهان دوم جهان ظلمت ناميده ميشود منظور از جهان ظلمت يك محيط خاصي نيست بلكه محيطي هزاران مرتبه بالاتر از محيط مادي و گشترده تر از آن كه خود داراي طبقاتي مي باشد.است.هرچه به سطوح پايين آن برويم ظلمت و تاريكي حاكم است و در تاريكي ترين نقاط آن ارواح شرور.بنا به حكم قانون به ساير ارواح حاكميت دارند و آنان هميشه در آزار و اذيت يكديگر هستند و اين رودند تا زماني ادامه دارد كه آنان به حدود خاصي از درك وارد گردند.
سطوحي بالاي جخان ظلمت.نسبت به سطوح پاييني آن بسيار عالي است ولي در نوع خود ارواح محلي براي تطهير و رسيدن به درك لازم مي باشد.و در آنجا ارواحي جهت ارشاد و پاك سازي روحي هميشه از جهان هاي قانون بالا براي انجام ماموريت وجود داردند و جهان دوم مستقيما زير نظر قانون جهان سوم اداره مي گردد و در آنجا بسيار بد جايگاهي است.
از سطوح جهان ماده هر كسي توانايي ورود به جهان دوم و سوم و جهان هاي بالاتر را قبل از مرگ ندارد.
هر كسي بخواهد به جهان هاي بالاتر وارد گردد به حكم قانون لايتغير امكان برگشت دوباره به ماده را ندارد ولي كساني كه در حالات روحي موفق به درك جهان دوم يا سوم يا جهان هاي بالا ميگردند در حقيقت به اين جهان ها ولرد نمي گردند بلكه آنها سير خود را در ابرآگاهي نسبت به جهان هاي بالا توسط ارواحي كه شايد او را ببيند و يا نبيند انجام مي دهند.و شخص خيال مي كند كه واقعا به آن جهان ها وارد گرديده و يا مشابهي از شرايط جهان هاي بالا را به امر قانون در جهان مادي توسط ارواح راهنما براي شخص مذكور به مجود مي آورند.
قانون اينست كه تا كسي خود عملا به جهان دوم يا سوم يا بالاتر وارد نگردد از اسرار آن با خبر نمي گردد و هيچگونه اطلاعاتي به جر آن مواردي كه از طرف قانون صلاح ديده شده و لازم است از آن جهان ها درز نميكند.و اگر كسي هم به نوعي در ابر آگاهي از آن اطلاع پيدا يابد ميبيند كه موقع بيداري قسمت اعظم رويا و سير و سفر وي به ذهن آكاهي عادي اش وارد نشده و چيزي به يادش نمي آيد شايد كساني باشند كه از لحاظ گانه از چهار به بالاتز باشند.همين ها هم اگر به آن جهان ها سير كنند باز موقع رجعت مقداري از آن اطلاعاتي كه محرمانه است از خاطر آنان پاك ميگردد و فكر ميكنند كه توانسته اند جهان هاي بالا را ببينند.ولي غافل از آنند كه تمام سير و سلوك اينان حداكثر در محدوده ابر آگاهي رويداده است و كسي حق ورود مه جهان هاي بالاتر را ندارد و اگر اينان به حق خود منصف باشند و آن قدرت لازمه تشخيص و كارآيي در مورد ارتباطات با ارواح از سطوح بالا را دارند اگر موارد مذكور را بررسي كنند به نتايج بالا خواهند رسيد كه سير و سفر در جهان هاي بالا فقط با انرژي قانون ميسر است و آن انرژي نيز تا كنون در اختيار كسي نبوده كه از آن استفاده نمايد به جر شخصي كه به او داده شده و نماينده قانون است.
كساني كه سلسله وار پشت سر هم يكي بعد از ديگري نماينده قانون خواهد بود از قانون حق استفاده از آن انرژي به او خواهد داد تا بتواند بعضي از افراد را بنا به صلاح ديد در جهان هاي بالا البته با توجه به حدود و قدرت حاكميت وي كه از قانون تعيين ميگردد سير دهد باز همين اشخاص نيز ميتوانند از مواردي كه ورود آنان به جهان مادي صلاح نيست اقدام به انتقال اطلاعات ممنوعه به جهان مادي گردند.
فقط نماينده قانون انرژي لازم جهت سير اشخاص در جهان هاي بالا به نسبت اجازه اي كه داده شده دارد و هر كس اين ادعا را ميكند كه توانسته در جهان هاي بالا سير كند كذب كاذب است و اگر بخت يار بوده حداكثر در ابرآگاهي ميتواند باشد.
كساني كه محدوده جهان ظلمت را سير نموده اند آن را بسيار بد جايگاهي ميدانند البته آن خود نيز از رجمت خداوندي است.همچنان كه در قرآن كريد ميفرمايد:جهنم از ظاهر عذاب دوزخ است و از باطن در رحمت)).
و اينگونه اشخاص پس از سير خود از ديدن آنجا بسيار غمگين و فشار خاصي را متحمل ميگردند و به خود قرو ميروند وآنان حتي از نگاه كردن به جهان دوم كراهت از خود نشان ميدهند و موقع سير از روي آن تمايلي به ديدن آن ندارند و از ارواحي كه در آن هستند بسيار گريزانند و نمي خواهند اعمال آن ها گريبانگر اينان گردد.
حتي نگاه كردن از دور به جهان دوم بسيار ناراحت كننده است.انسان هايي كه در آن محيط قرار دارند تمام اعمالشان را با خود حمل ميكنند و در ديدن اين افكار و حالات روحي بسيار زننده و دلگير است.اما غافل از آن كه همه خود ميدانند .ولي بدان عمل نميكنند .با اعمالي كه انجام داده اند با اينكه از آن گريزانند بعد از مرگ به جهان دوم مي رومد.نفس شيطان در جهان دوم حاكم است پس هر كس متواند نفس شيطان را از خود دور كند تا زماني كه حتي ذره اي از آن باقي باشد حق ورود به جهان سوم را ندارند.البته راه براي آنان هميشه باز است ولي حيائي كه به جهان سوم حاكم است از شرم.آنان را خرد خواهد كرد.آنهايي كه به همه اسفل السافلين يا قعر جهان دوم ميروند.روح آنان مرده است وتحمل فشار حاكي از شرم و حيا را نخواهد داشت و به خود جازه ورود به جهان سوم را نخواهند داد.هر كس بميرد به نسبت اعمالي كه انجام داده روح اش داراي انرژي خاصي خواهد بود و اين انرژي كه محدود به اعمال اشخاص است آنان را از روي جهان دوم رد مي كند.
و هركجا كه سطح ارتعاش آنان با آن برابر است فرود مي آورد.قعر جهان دوم اواسط يا اواخر جهان دوم و شايد انشاالله تا جهان سوم كه تماما" بستگي به انرژي دارد كه آن را به طور صحيح در خود انباشته است.
هر كسي كه ميميرد سوار تاب الهي ميگردد(پل صراط)و تاب الهي او را با خود به بالا مي برد و تا آنجا كه انرژي دارد سوار آن است.در جايي كه انرژي اش تمام شد از آن پياده ميشود.
انذژي انسان را حداقل به جهان سوم ميرساند از نوع انرژي طلايي يا قانون است و كساني كه نتوانند به انرژي طلايي دست رسي پيدا كنند لاجرم لايق جهان دوم خواهند بود و بعد از طي مراحلي كه مربوط به تطهير روحي آنان است ميتوانند به آن انرژي دست رسي و به وسيله آن به جهان سوم وارد گردند.
كساني كه به طور آزمايشي از طرف قانون به جهان سوم فقط براي يك لحظه وارد شده اند گفته اند اگر انرژي قانون از ما حمايت نمي كرد بر اثر شرك و حيايي كه داشتيم و خود را لايق آن جهان نميديديم خرد ميشديم و امكان تحمل چنان فشاري براي ما ميسر نيست و اگر كساني توسط يك انرژي برتر.به جهان بالاتر از حدود خود بروند به محض اينكه حمايت آن انرژي از آنان قطع گردد قورا" به سطح جهاني كه لابق آن هستند بر ميگردند.
اكثريت انسان هاي روي زمين كه يك گانه اول را دارا هستند حتي لايق ورود به جهان دوم نيز نميباشند.براي درك جهان د.م بايد داراي گانه دوم باشند و با استفاده از كالبد دوم توسط گانه دوم كه به حركت در مي آيد وارد جهان دوم ميگردند و آن را درك كنند.
اين از رحمت خداوندي است كه هر فرد يگانه كه ميميرد خداوند از در رحمتش گانه دوم را به او عطا ميكند تا با آن وارد جهان دوم گردد.جهان سوم:

محدوده اي بسيار عالي مي باشد كه نفس يا شيطان حق ورود به آن را ندارد و كساني كه به آن محدوده وارد ميگردند از مراحل بسيار سختي بايد گذر كنند و داراي شرايط خاص باشند تا بتوانند((طبقه اول بهشت))آن محيط را درك كنند.زماني كه فقط عقل با آنان همراه است حق ورود به جهان سوم را دارند. جهان دوم.هزاران مرتبه بزرگتر از كل جهان مادي كه بي انتها در بي انتها است مي باشد و مجموع جهان اول و دوم در مقابل جهان سوم به مانند نقطه اي بيش نميباشند و هر يك از جهان ها اين حالت تساعدي نسبت به جهان بالاتر از خود را دارا هستند در حقيقت انسان كه از ازل حركت كرده و فعلا به محدوده جهان مادي رسيده و در حال گذر از جهان دوم است.زماني كه به جهان سوم رسيد تازه آغاز حركت انساني او است و مبداء و شروع حركت اصلي به عنوان يك انسان از جهان سوم مس باشد.براي ورود به محدوده جهان سوم به فعاليتي بس شگرف نيازمنديم

مطالب مشابه ...متافیزیک(جهان روح)

۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول

برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید


مطالب مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وحشتناک ترین زن تاریخ در جهان + عکس yasaman76 1 386 ۲۵-۵-۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ღمژگانღ
  [معرفی] خوش تیپ ترین معلم ریاضی جهان :) ta.soltani 20 1,911 ۱۲-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ღمژگانღ
  سریعترین و هیجان انگیزترین ترنهای هوایی جهان yasaman76 0 455 ۷-۵-۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: yasaman76
  عجیب ترین ترس های جهان! yasaman76 1 385 ۲۹-۴-۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ღمژگانღ
  زیبایی‌های رمضان در گوشه و کنار جهان sea girl 0 201 ۱۰-۴-۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: sea girl
  عاشقانه های سینمای جهان sea girl 0 239 ۲-۴-۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: sea girl
  اختراعات برتر تصادفی جهان ta.soltani 0 150 ۳۱-۳-۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ صبح
آخرین ارسال: ta.soltani
  معرفی فیلم های روز جهان: مکس دیوانه - جاده خشم ( Mad Max: Fury Road ) sea girl 1 252 ۳۰-۲-۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: ta.soltani
  زیباترین کتاب فروشی های جهان sea girl 10 329 ۲۳-۱-۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: ღمژگانღ
  معروف‌ترین آبفشان‌ها و چشمه‌های آبگرم جهان ta.soltani 1 234 ۲۷-۱۰-۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ عصر
آخرین ارسال: Mahrad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان