تبليغات
تبلیغات در دانشجو کلوب محک :: موسسه خيريه حمايت از کودکان مبتلا به سرطان ::
جستجوگر انجمن.براي جستجوي مطالب دانشجو کلوپ مي توانيد استفاده کنيد 
برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید
 
امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

قالب اصل مقالات

نویسنده پیام
 • eddy598
  آفلاین
 • کاربرسایت
 • ارسال‌ها: 7
 • تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۰
 • اعتبار: 1
 • تحصیلات:
 • علایق:
 • محل سکونت:
 • سپاس ها 2
  سپاس شده 9 بار در 7 ارسال
 • امتیاز کاربر: 700$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #1
قالب اصل مقالات
راهنماي تدوين مقاله کامل چهارمین کنفرانس بین المللی مقاوم سازی لرزه ای
عنوان در 1 يا 2 خط بصورت انگلیسی ، فونت Arial 14pt

مولف رابط ، مولف دوم ، ... (B Zar 14 pt, Bold)
1- عنوان و آدرس پست الکترونیکی مولفان (BZar 12 pt, Bold)
Abstract
هر مقاله بايد داراي يک خلاصه 100 تا 500 کلمه¬اي بزبان انگلیسی باشد که در يک پاراگراف تهيه گرديده، داراي حواشي 20 میلیمتری از لبه¬ راست و چپ باشد. اين بخش بايد بصورت مستقل بيانگر موضوع، اهداف، روش تحقيق و دستاوردهاي مقاله باشد ولي يک مقدمه تلقي نمي¬گردد. فونت اين بخش از نوع (Time new Roman 10pt) مي¬باشد.

* لازم بذکر است تنها عنوان و چکیده مقاله باید بزبان انگلیسی باشد و سایر اطلاعات میتواند بزبان فارسی نیز نگارش گردد.

کلمات کليدي: حداکثر 4 کلمه که با کاما از يکديگر جدا شده باشند.(Time new Roman 10pt Bold)


1.مقدمه (با 2 خط 9pt فاصله از کلمات کليدي)
اين راهنما به منظور استفاده مولفين مقالات کامل براي نوشتن مقالات فارسي مطابق الگوي استاندارد و واحد اين کنفرانس تهيه شده است. رعايت اين ضوابط براي همه مولفين محترم اجباري است. توجه نماييد که متن حاضر نيز با رعايت همين ضوابط تهيه شده است و ميتواند جهت نمونه عملي مورد استفاده قرار گيرد (البته پس از حذف علائم و توضيحات راهنماي اضافي).
برای نگارش مقالات فارسي ضروری است از نرم افزار Word 2003 در محيط سیستم عامل Windows استفاده شود. از فونت (B Zar 10pt) و فاصله خطوط single در تهيه متن اصلي مقاله استفاده گردد. متن مقاله بصورت تک ستوني و با حاشيه 20 میلیمتر از راست و 20 میلیمتر از چپ و 20 میلیمتر از بالا و پايين تهيه گردد. عنوان هر بخش با فونت (B Titr 10pt) ، با شماره بخش و با فاصله دو خط خالي از بخش قبلي و یک خط خالی از متن نوشته شود. اولین خط همه پاراگراف ها، بجز اولین پاراگراف بعد از متن، بصورت هماهنگ 10 میلیمتر فرورفتگی داشته باشد.


2.ارسال مقالات کامل کليه مقالات کامل توسط داوران کنفرانس مورد ارزيابي قرار مي¬گيرند. به اين منظور لازم است فايل مقاله، که مطابق با ضوابط اين راهنما تهيه شده است، در دو فرمت doc و pdf که شامل کليه فونتهاي بکار رفته باشد از طريق پست الکترونیکی paper@icsr.ir کنفرانس ارسال گردد. همچنين فايل مورد نظر بايد حاوي متن مقاله و کليه اجزاء آن شامل شکل ها و جداول باشد. توجه داشته باشید که اندازه فایل مقاله از 5 مگابایت تجاوز نکند. توجه داشته باشید که حتما کد 3 رقمی مقاله خود را که هنگام قبولی چکیده مقاله برایتان ارسال شده است را در اصل مقاله در قسمت EE-XXX (بالای صفحه ) وارد نمائید. لطفا توجه نمائید که نام فایل های ارسالی ، کد مقاله شما باشد ، برای مثال : 542.doc
چگونگي پذيرش مقاله به اطلاع مولف رابط خواهد رسيد. با اينحال آخرين وضعيت مقالات از طريق سايت کنفرانس قابل پيگيري مي¬باشد. در صورت پذيرش، لازم است مولفين مقاله، اصلاحات خواسته شده داوران را در نسخه نهايي و در مدت زمان خواسته شده اعمال نموده و نسخه نهايي را از طريق سايت کنفرانس ارسال نمايند.


3.حداکثر صفحات
حداکثر تعداد صفحات مقاله که شامل متن و کليه اجزاء آن نظير شکل ها و جداول مي¬باشد 12 صفحه است.


4.زيرنويس
در صورت نياز به استفاده از زيرنويس، از فونت (B Zar 9pt) استفاده گردد.


5.روابط
همه روابط در مرکز خط و با فونت Times New Roman و اندازه مناسب (حتي¬المقدور 10pt) نوشته شوند. شماره هر رابطه بصورت ترتيیي و در داخل پرانتز و در منتها اليه سمت راست ذکر گردد. بعنوان نمونه به رابطه زير توجه گردد.
(1)که در آن و متغيرهاي ... براي ذره¬اي با سرعت در موقعيت و زمان هستند.


6.تعريف متغيّرها
از آنجا که در فرمت موجود محل مستقلي براي فهرست و تعريف همه متغيّرها پيش¬بيني نشده است، لازم است که کليه متغيّرها بلافاصله پس از طرح در مقاله به شکل کامل تعريف گردند، به تعریف متغیّرها بعد از رابطه(1) رجوع گردد.


7.واحدها
سيستم واحدهاي استاندارد SI تنها سيستم قابل قبول طرح مسائل مي¬باشد. در شرايط ويژه که بيان مسئله در ساير سيستم ها ضروري است، لازم است معادل هاي استاندارد SI آنها نيز ذکر گردند. توجه گردد که واحدها براي مقادير ذکر شده در جداول و يا عناوين محورها در اشکال فراموش نگردند.


8.شکل ها
کليه شکل ها و ترسيمات بايد در داخل متن مقاله و بلافاصله پس از اولين طرح در متن قرار گيرند. شکل ها بايد از کيفيت کافي برخوردار بوده و واضح و شفاف ترسيم گردند. حروف، علائم و عناوين بايد به اندازه¬اي انتخاب گردند که خوانا و قابل تفکيک باشند. هر شکل داراي يک شماره ترتيبي مستقل است که حتما بايد در داخل متن به آن ارجاع شده باشد، شکل 1. همچنين هر شکل داراي عنوان مستقلي است که با فونت (BZar 9pt Bold) در زير شکل نوشته مي-شود.


9.جداول
کليه جداول بايد در داخل متن مقاله و بلافاصله پس از اولين طرح در متن قرار گيرند. حروف، علائم و عناوين بايد به اندازه¬اي انتخاب گردند که خوانا و قابل تفکيک باشند. هر جدول داراي يک شماره ترتيبي مستقل است که حتما بايد در داخل متن به آن ارجاع شده باشد. همچنين هر جدول داراي عنوان مستقلي است که با فونت (B Nazanin 9pt Bold) در بالاي جدول نوشته مي-شود. يک خط خالي در بالا و پايين جدول آنرا از بقيه متن جدا مي¬کند. بعنوان نمونه به جدول 1 رجوع فرمائید.


جدول 1- پارامترهاي محاسبه شده در دو مقطع
Vp , m/s T , K
نتايج مقطع 1 18 311
نتايج مقطع 2 24 294


شکل 1 – تغييرات سرعت شعاعي نسبت به زمان
10.نتيجه¬گيري
هر مقاله بايد با ارائه توضيحات مشخص به جمع¬بندي نتايج تحقيق ارائه شده در بخش نتيجه-گيري بپردازد.


11.قدرداني
درصورت لزوم، بخش کوتاه تقدير وتشکر می تواند قبل از ارائه فهرست مراجع ذکر گردد.


12.مراجع
فهرست مراجع بعنوان آخرين بخش مقاله با فونت (Times New Roman 10pt) نوشته مي¬شوند. ترتيب آنها مطابق با ترتيب طرح آنها در داخل متن مي¬باشد و فقط شامل مواردی است که مستقيما در متن مقاله به آنها ارجاع شده است. در تعريف هر مرجع اطلاعات کامل مطابق با استانداردهاي موجود ذکر ¬گردد. براي مراجع فارسي، از فونت (B Zar 10pt) استفاده گردد. موارد زير نحوه ارائه اين اطلاعات را نشان مي¬دهند:

1. Areias, P.M.A. and Belytschko, T., (2005), “Analysis of Three-Dimensional Crack Initiation and Propagation Using the Extended Finite Element Method,” International Journal for Numerical Methods in Engineering, 63 (55), pp 760–788.
2. Atluri, S.N. and Shen, S., (2002), “The Meshless Local Petrov–Galerkin (MLPG) Method”, Tech Science Press, USA.
3. Udwadia, F. E. and Trifunac, M. D., (1973), “Ambient Vibration Test of Full Scale Structures,” Proc. of the 5th World Conf. On Earthquake Engineering, Rome, pp
4. فیوض، ع.، (1369)، " مطالعه خصوصیات دینامیکی کندوهای بتنی با روش ارتعاشات محیطی،" پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه شیراز، شیراز.
5. Sethian, J.A., (2006), “Moving interfaces and boundaries: level set methods and fast marching methods,” http://math.berkeley.edu/~sethian/Explan...lain.html.

۲۰-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 سپاس شده توسط ♔ αϻἰг κнаη ♔ ، senior engineer

برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید


پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان