تبليغات
تبلیغات در دانشجو کلوب محک :: موسسه خيريه حمايت از کودکان مبتلا به سرطان ::
جستجوگر انجمن.براي جستجوي مطالب دانشجو کلوپ مي توانيد استفاده کنيد 
برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید
 
امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)

نویسنده پیام
 • آیسا
  آفلاین
 • کاربرسایت
  *
 • ارسال‌ها: 215
 • تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۰
 • اعتبار: 13
 • تحصیلات:لیسانس
 • علایق:کتاب خوانی
 • محل سکونت:تبریز
 • سپاس ها 228
  سپاس شده 314 بار در 142 ارسال
 • امتیاز کاربر: 904$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #1
طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
طرز برخورد صحيح با خانمها
برخي از آقايون واقعاً کم لطف و بي اعتنا هستند. خانمها به شدت نيازمند تشکر و قدرداني بوده و تمايل دارند که طرف مقابل همواره و در همه حال علاقه و محبت خود را به آنها ابراز کند. خانمها به کسي احتياج دارند که بتوانند از نظر روحي با او ارتباط برقرار کنند. آنها کسي را مي خواهند که بتوانند با تمام وجود به او اعتماد کنند؛ به دنبال يافتن مردي هستند که بتوانند با او آزادانه در مورد مشکلات خود صحبت کنند و آمال و آرزوهاي آتي خود را مطرح نمايند. اصولاً خانمها موجودات عجيب و مرموزي هستند، اما اگر فقط بخواهيد و بتوانيد صادقانه نقش يک شريک و همدم عاشق را بازي کنيد آنها هم با اخلاص تمام معناي عشق حقيقي را به شما نشان خواهند داد. اگر در پي بدست آوردن عشق حقيقي خود هستيد، بايد با رفتار و گفتار خود به او اثبات کنيد که صميمانه دوستش مي داريد.

مراحل

1- مهربان باشيد و در تمام شرايط با او اظهار همدردي کرده و درکش کنيد. خانمها عاشق مردهايي هستند که دلسوز و مهربان بوده و قلباً برايشان ارزش و اهميت قائل باشند. يک خانم تمايل دارد عبارت "چه مرد خوبي!" را دائماً در مورد کسي که با او وارد رابطه شده است، تکرار کند. او دوست دارد که شوهرش هرچند وقت يکبار به او بگويد که تا چه حد برايش مهم است و اين امر را در رفتارهايش نيز به او ثابت کند! بي دليل به او گل، کادو، و کارت هديه بدهيد، به او زنگ بزنيد، و يا زمانيکه خانه نيست روي منشي تلفني پيامي عاشقانه برايش بگذاريد!!! به هر حال هر کار کوچکي که فکرش را مي کنيد انجام دهيد تا او متوجه شود که شما برايش اهميت قائل هستيد.

2- به او کادوهايي با فکر قبلي هديه بدهيد. خانم ها عاشق اين هستند که طرف مقابل آنها را سورپرايز کند. اين هدايا لازم نيست که حتماً گرانقيمت باشند تا او را خوشحال کنند، بلکه فقط کافيست اين کار را از صميم قلب خود انجام دهيد. ارزش يک هديه هيچ ربطي به قيمت آن ندارد بلکه فکري که وراي آن بوده و دليل خريداري است که آنرا ارزشمند مي کند. اين هديه هاي گاه و بي گاه به خانم نشان مي دهد که تنها کسي است که شما در ذهن خود به او فکر مي کنيد و برايش ارزش و اهميت قائل هستيد.

3- لازم نيست حتماً منتظر رسيدن تولد و يا روز خاص ديگري باشيد. بي هيچ دليل خاصي برايش گل و جواهرات خريداري کنيد. حتي اگر در کنار هم نيستيد، مي توانيد از قبل هديه ي مورد نظر را سفارش دهيد تا دقيقاً آنرا در همان تاريخ خاصي که در نظر داريد برايتان ارسال نمايند. بهتر است که بيشتر بر روي جواهرات هزينه کنيد، تنها يک جفت گوشواره ساده شادي عميقي را در قلب او ايجاد مي کند. از جمله ساير موارد هم مي توان به يک شاخه از گلي که او دوست مي دارد و يا يک دست لباس زيبا اشاره کرد. برخي از آقايون تصور مي کنند که بايد حتماً پولدار باشند تا بتوانند اين کارها را انجام دهند، اما اينچنين نيست، تنها کافي است که کمي بيشتر فکر خود را به کار بيندازيد. اگر خانمتان شاغل است مي توانيد يکي از روزهاي سال که برايش اهميت خاصي دارد، هديه هايتان را به دفتر کارش ارسال نماييد و او را بيش از پيش هيجان زده کنيد. با اين کار نه تنها او احساس غرور مي کند بلکه اطرافيانش هم متوجه مي شوند که چقدر خوب با او برخورد شده و نازپرورده بار آمده و اين مطلب براي خانم از اهميت بالايي برخوردار مي باشد.

4- هيچ موقع روز تولد، سال نو، ولنتاين، روز مادر و ... را فراموش نکنيد. همه دوستانش در اين روز هداياي کوچک محبت آميزي را دريافت مي کنند. خانم ها همسر خود را در اين موارد با ديگران مقايسه مي کنند تا ببينند او تا چه حد به آنها اهميت مي دهد. اگر مي خواهيد همچنان شاهزاده ي روياهاي همسرتان باقي بمانيد بهتر است هديه ي وي‍ژه اي را براي او در نظر بگيريد. به هر حال يک چيز کوچک هم خيلي بهتر از هيچ چيز است.

5- مودب باشيد و از او تمجيد کنيد. خانم ها دوست دارند شما از وا‍ژه هاي "لطفاً" ، "ببخشيد"، "قول مي دهم" و "متشکرم" استفاده نماييد. از او بپرسيد که روز خود را چگونه گذرانده؛ به او بگوييد که زيبا، قشنگ، و با نمک است، و چه چشم هاي زيبا و نافذي دارد. به او بگوييد که برايتان فوق العاده ترين فرد دنياست. از او به خاطر تمام کارهايي که برايتان انجام مي دهد تشکر کنيد. علاوه بر اين به او بگوييد که جز جنبه ي فيزيکي و جسماني خصوصيات پيچيده ي زيادي در وجودش نهفته است که کشف همه ي آنها مدت زيادي به طول مي انجامد.

6- شنونده خوبي باشيد. براي افکار و عقايد او ارزش قائل باشيد. نقاط قوت و افکار ناب او را تشخيص دهيد. حتي اگر در برخي از موارد با او هم عقيده نيستيد، نکات مثبتي را در نظرياتش پيدا کرده و به او يادآوري کنيد. اين مسئله ضروري است که او احساس کند در مقابل شما يک انسان کامل است. هيچ موقع او را خرد نکنيد حتي به شوخي! مسئله اي منحصر بفردي که تا کنون هيچ کس به او نگفته است را پيدا کرده و به خاطر آن ستايشش کنيد.

7- هنگاميکه در جايي هستيد که نمي توانيد آشکارا ابراز علاقه کنيد، به او نگاه کرده و لبخند گرمي نثارش کنيد. دست هايش را هميشه در دست بگيريد و تا آنجاييکه مي توانيد نزديکش باشيد. زمانيکه افراد ديگري هم اطراف شما هستند، مي توانيد بوسه اي بر پيشاني و يا دستش بزنيد تا هم در انظار از او قدرداني کرده باشيد و هم به نوعي عشق و محبت خود را به او ابراز نموده باشيد. مثل يک نجيب زاده با او برخورد کنيد. هميشه درها را برايش باز کنيد، شايد بعضي ها بگويند که اين کارها قديمي شده است، اما اين امر نشاني از احترام است و ادب و احترام هم چيزي نيست که رنگ کهنگي به خود بگيرد. اين امر به عنوان نوعي نزاکت عمومي قلمداد مي شود. لازم به ذکر است که اين کار را نبايد فقط به مجامع عمومي محدود کنيد. در مواقعي که خودتان دو نفر هم هستيد، هميشه اجازه دهيد او اول وارد شود، چرا که او يک "خانم" است. در خريد خانه به او کمک کنيد. در خريد لباس همراهي اش کنيد، اين کار سبب مي شود يک ايده از لباس هايي که او دوست دارد هم بگيريد. مطمئن باشيد که اين تجربه بعدها به شما کمک خواهد کرد.

8- سعي کنيد به بهترين نحو با او صحبت کنيد. به حرف هايش گوش دهيد، منظورش را درک کنيد، در حين مکالمه با او ارتباط چشمي برقرار کنيد تا متوجه شود که کل توجهتان را به او معطوف کرده ايد. به او اظهار علاقه کنيد و خودتان را مشتاق نشان دهيد. از سوي ديگر برخورد بازي با او داشته باشيد. اعتقادات، نظريات، و برنامه ريزي هاي خود را با او در ميان بگذاريد، مي توانيد او را از کليه ي مشکلات و مسائل خود با خبر کنيد. وقتيکه او مشکلات خود را با شما در ميان مي گذارد، سعي کنيد تا آنجا که مي توانيد صحبت هايش را قطع نکنيد، نظريات مختلف در مورد راه حل هاي مختلف را با او در ميان بگذاريد، اما اگر خودش مسير ديگري را انتخاب کرد ايرادي به او نگيريد و باز هم او را همراهي کنيد.

9- در مورد او با دوستانتان خودتان و دوستان خودش با افتخار صحبت کنيد و نشان دهيد از اينکه با او هستيد به خود مي باليد. اين کار به وي‍ژه زمانيکه ارتباط در حال پيشروي به سمت جلوست اهميت بيشتري پيدا مي کند. او نياز دارد که بداند شما دوستش مي داريد و دوستان و اطرافيان نيز از اين امر مطلع گردند.

10- زمانيکه در حال تعريف و تمجيد از او هستيد مستقيماً به چشم هايش نگاه کنيد.

11- رويدادهاي خاص مانند تولد، سالگردهاي مهم، روز عشاق، و غيره را به خاطر داشته باشيد و در عين حال توجه داشته باشيد که شما بايد در تمام روزهاي سال علاقه خود را به او ابراز کنيد و اين روزها به عنوان سمبلي هستند که شما علاقه و توجه خود را بيش از پيش به او نشان خواهيد داد.

12- لبخند بزنيد و احترام او را نگه داريد.

13- به ياد داشته باشيد: کار مهم است اما او هم به اندازه کار مهم است. هيچ موقع به دليل مشغله ي کاري اولويتهاي او را لغو نکنيد. همچنين در کارهاي خانه به او کمک کنيد، اگر مي بينيد کاري بايد تمام شود، بدون اينکه انتظار داشته باشيد خانم آنرا انجام دهد، خودتان انجامش دهيد.

14- از نظر جنسي او را تامين کنيد. هر زمان که شرايط را مناسب ديديد، او را از احساسات خود با خبر نماييد؛ اما زمانيکه خانم مي گويد تمايل دارد تا وقت با کيفيت تر و خاص تري را در کنار شما بگذراند تصور نکنيد که منظورش تختخواب است! معمولاً منظورش اين است که مدت زماني را دو نفره با هم بگذرانيد، حال چه يک فيلم تماشا کنيد چه با اتومبيل در سطح شهر چرخ بزنيد.

15- به او بگوييد که زيباست. "خوشگل" بودن و "جذاب" بودن جايگاههاي خاص خود را دارند اما زيبايي مقوله اي است که مستقيماً روي قلب مي نشيند. البته بعضي وقت ها همسرتان ممکن است واقعاً خوشگل و جذاب شود پس تعلل نکنيد و به او بگوييد. نکته ي قابل توجه در اين زمينه اين است که نبايد بيش از اندازه به او بگوييد که با نمک و ملوس است! به هر حال او يک خانم است نه يک کودک خردسال. دقت کنيد و ببينيد که کدام قسمت از ضمير او نياز به تقويت بيشتري دارد و روي همان منطقه تمرکز کنيد.

16- به جاي اينکه دائماً در مورد ظاهر او صحبت کنيد کمي هم به باطنش علاقه نشان دهيد. سعي کنيد گاه و بي گاه به خصوصياتي که در اعماق وجودش نهفته است، بپردازيد. ببينيد از چه استعدادهاي خاصي برخوردار است. خلاق است يا شوخ و خوش مشرب؟ در مورد طرز فکرش پيرامون زندگي سوال کنيد، آيا با او موافق هستيد؟ به او بگوييد که چه احساسي داريد؛ خانم ها حس مهم تلقي شدن را دوست مي دارند.

17- اگر کاري انجام داده ايد که موجبات ناراحتي او فراهم آمده است، پيش از شروع هرگونه بحثي، عذرخواهي کنيد. بعداً مي توانيد در مورد کاري که انجام داده ايد توضيح داده و دلايل خود را بيان نماييد. به آرامي صحبت کنيد و حرفهاي خود را کاملاً صادقانه بيان نمايد. خانم ها در تشخيص صداقت مهارت خاصي دارند. زمانيکه يک چنين برخوردي را از جانب شما مشاهده کنند، از دعوا صرفنظر کرده و موضوع را به طور کلي فراموش مي کند.

18- بايد علاقه او به تفريحاتي که ممکن است شما در آنها شرکت نداشته باشيد را بپذيريد.

19- او را با يک وعده شام رمانتيک، ماساژ‍ در جکوزي هاي آب گرم، و يا قرار ملاقات آخر هفته در پاتوق مورد علاقه غافلگير کنيد. تمام برنامه ريزي ها را خودتان انجام دهيد و فقط او را با خودتان ببريد. هميشه همه ي تصميم گيري ها را به عهده ي او نگذاريد.

20- نسبت به دوستان، همکاران و اطرافيان مذکر او بدون هيچ دليل خاصي حسادت نورزيد؛ چراکه مطمئن باشيد او تمام مدت در مورد شما صحبت مي کند. آنها مي دانند که شما او را تصاحب کرده ايد.

21- با دوستان، همکاران، و خانواده خود در مورد او صحبت کنيد و به آنها بگوييد که خانمتان چقدر دوست داشتني است. اين امر سبب مي شود که او احساس خوبي پيدا کند حتي اگر اين کار را در مقابل خودش هم انجام ندهيد او خودش متوجه مي شود؛ خانها در اين زمينه قدرت درک بالايي دارند. همچنين صحبت کردن به اين قشنگي باعث مي شود که شما زودتر يکديگر را ملاقات کنيد و از اين ملاقاتها فقط اخبار خوش به گوش خواهد رسيد.

22- هميشه مطمئن شويد که او را عزيز و خاص مي شماريد. چراکه وقتي شما تنهاي تنها هستيد و هيچ تکيه گاهي نداريد، تنها اوست که در کنارتان مي ايستد.

23- به خاطر داشته باشيد که او يک "زن" است و ممکن است افکارش در مورد چيزهايي که مي خواهد هر روز تغيير پيدا کند. به خاطر اين مسئله از دست او عصباني نشويد. اصلاً به خاطر اين مسئله بايد عاشق او شويد چراکه او خانم است اين مسئله در مورد خانم ها کاملاً طبيعي است.

24- از تعريف و تمجيد دست برنداريد. شما نميتوانيد در ابتداي رابطه خودتان را مرد روياهاي او جا بزنيد اما همين که ارتباط شما شکل گرفت دست از خوشرويي و جنتلمن بازي برداريد و بي توجه شويد! اين کار درستي نيست و احساسات بدي را در خانم ايجاد مي کند چراکه او با اين کار احساس ميکند خودش کاري را نادرست انجام داده که شما احساس قبلي خود را نسبت به او از دست داده ايد. همچنين اين امکان نيز وجود دارد که با خوش بگويد که چقدر حماقت به خرج داده که شما را از روز اول همانطوري که بوده ايد، نشناخته است. اگر مي خواهيد علاقه اش نسبت به ما هميشه همچنان پابرجا بماند، بايد هميشه همانطور که روز اول خودتان را نشان داده ايد، باقي بمانيد. گذشت زمان مهم نيست، و مهم نيست که چقدر شما با او احساس راحتي مي کنيد، خانم ها به مرداني گرايش پيدا مي کنند که توانايي آنرا داشته باشند که براي تمام طول عمر خود عاشق باقي بمانند. بنابراين خودتان را بي علاقه نشان ندهيد و کاري نکنيد احساس کند شما مطمئن هستيد که او را براي هميشه در اختيار داريد.

25- فضا را رمانتيک کرده و با او عشقبازي کنيد. به هر حال اين وظيفه ي مرد است که يک چنين کاري را انجام دهد. نظر او را به سمت خود جلب کنيد. بايد در ارتباط قدري عشق و فضاي رمانتيک هم وجود داشت باشد. نه هر روز اما هر چند وقت يکبار لازم است. همه کارها و برنامه ريزي ها را خودتان را انجام دهيد. خانم ها دوست دارند که شما آنها را جايي دعوت کنيد. انتظار نداشته باشيد که پس از آن اتفاق خاصي بيفتد. به هر حال اگر شيوه ي صحيح بازي را ياد بگيريد 9 بار اول که شما شروع کننده باشيد، بار دهم خانم خودش اين کار را انجام خواهد داد. توجه داشته باشيد که اگر سالگرد خاصي است که شما بايد يک برنامه ايده آل ترتيب دهيد. بدانيد که هزينه اي که شما براي انتخاب يک هديه انتخاب مي کنيد او را خوشحال نخواهد کرد. بلکه احساسي که در آن هديه وجود دارد او را خرسند مي کند. يک کارت با دست نوشته هاي خودتان، به همراه يک شاخه گل رز و جعبه اي که در آن پر از شکلات هاي مورد علاقه اوست بيش از هر چيز ديگري خوشحالش مي کند. اگر مي خواهيد قدري بيشتر خرج کنيد فکر نمي کنم يک گردنبد و يا يک جفت گوشواره هزينه اي بيش از 100 هزار تومان در بر داشته باشد. اين نشان مي دهد که شما چقدر برايش اهميت قائل هستيد و واقعاً ارزش زيادي برايتان دارد. هيچ گاه از او نپرسيد که دوست دارد چه هديه اي برايش بخريد. خانم ها عاشق هديه گرفتن هستند حتي مي توانيد يک چيز دست ساز به او بدهيد تا او هم تا آخر عمرش آن را فراموش نکند.

26- اگر مي خواهيد در هنگام ارتباط جنسي بيشترين لذت را ببريد، تمام مراحل را در نظر گرفته و پله پله جلو برويد. اگر مي بيند که خانم حرفي نمي زند به خاطر اين است که احساس مي کند اين چيزي است که شما مي خواهيد. حتي اگر قبلاً هم اين کار را انجام داده ايد، باز هم براي رسيدن به نقطه ي مورد نظر کليه گامهاي نخستين را انجام دهيد و هرگز فراموش نکنيد که او عاشق پيشنوازي است.

27- به هر حال به خاطر داشته باشيد که زن ها موجودات حساسي هستند. حتي سرسخت ترين خانم ها در تمناي عشق و دلداگي است. فکر کنيد و احساسات خود را به طرق مختلف بروز دهيد. هيچ چيز مثل يک نوشته عاشقانه کار نمي کند. مرد باشيد! خانم ها دوست دارند که احساس کنيد شما آنها را مي خواهيد و از بودن با آنها لذت مي بريد.

28- هنگام مشاجره و دعوا فکر نکنيد که اگر حرف آخر را شما بزنيد، برنده مي شويد. اين کار سبب مي شود که شما يک فرد کم اطلاع و خودخواه جلوه کنيد. خيلي آرام دليل کارتان را توضيح دهيد و به او زمان بدهيد تا پاسخ دهد. بي حرمتي نکنيد که به طور اتوماتيک بازنده ميدان خواهيد بود.

29- برنامه که ريخته ايد را بدون هيچ دليل قانع کنده اي برهم نزنيد. در صورتي هم که مشکلي پيش آمد و مجبور بوديد برنامه اي را به هم بزنيد حتماً با او تماس بگيريد و به يک پيامک کوتاه اکتفا نکنيد.

30- هميشه از او حمايت کنيد و مطمئن شويد که کليه ي نيازهايش برآورده مي شوند. علاوه بر خانه، ماشين، وسايل برقي، خوراک، پوشاک، بهداشت و ساير مورد او همچنان نياز دارد بداند که شما "او" و "فقط او" را دوست مي داريد. همين امروز با هديه اي که تا آخر عمرش از آن محافظت خواهد کرد، شگفت زده اش کنيد – بله قلب خود را به او هديه بدهيد.

نکات

- قول هايي که به او داده ايد را با بهانه هاي واهي زير پا نگذاريد.
- او را تحقير نکرده، خردش نکنيد و با او بدرفتاري ننماييد.
- در همه حال حامي او باشيد.
- در کارهايي که مي خواهد انجام دهد به او کمک کنيد چه او به شما کمک کند چه نکند! به خاطر داشته باشيد که شما فرد خودخواهي نيستيد و از طرف مقابل هم يک چنين انتظاري را نداريد. زمانيکه شما هر چه در توان داريد براي او در طبق اخلاص بگذاريد، او هم همين کار را انجام خواهد داد.
- به ظاهر خود برسيد و به سر و وضعتان اهميت بدهيد.
- زمانيکه خانم تغييري در چهره ي خود مي دهد و زيبا مي شود، به او بگوييد که زيبا شده.
- در همه حال کاري کنيد که احساس کند منحصر بفرد است.
- اگر ارتباط شما مداوم است او را براي چند روز به جايي ببريد که واقعاً خاص است و چند روزي را با يک زندگي عاشقانه در کنار يکديگر سپري کنيد. اگر هم در ابتداي ارتباط هستيد ترتيب يک شام رمانتيک را بدهيد.
- اگر چيزي را مي بيند که احساس مي کنيد او از ديدن آن خوشحال مي شود، آنرا برايش خريداري نماييد. منتظر موقعيت خاصي نباشيد.
- تا زمانيکه چيزي شما را آزار نداده، انتقاد نکنيد. سعي کنيد جهت مثبت همه چيز را ببينيد.
- در زمان برقراري رابطه جنسي، پيش نوازي را فراموش نکنيد. بهترين جاي اين ارتباط براي خيلي از خانم ها همين پيشنوازي است و اين امر سبب ايجاد صميميت بيشتر در ميان شما مي شود.
- اجازه دهيد خانم بداند از اين که با او در ارتباط هستيد چه احساسي داريد. نشان دهيد که در دنيا دلتان نمي خواهد با هيچ کس ديگري جز او باشيد و اگر احساس مي کنيد که با بيان اين حرف، دروغ گفته ايد، پس بدانيد که واقعاً عاشق او نيستيد.
- هميشه به او بگوييد که برايتان مهم است، خاص است، و زيبا است.
- برايش شعر بنويسيد زيرا شعر به راحتي مي تواند عميقترين احساسات يک نفر را به تصوير بکشد و اگر او ببيند که شما شعري را در وصف او سروده ايد به احساسات شما نسبت به خودش پي مي برد و واقعاً از اين کار لذت مي برد.

هشدار

- احترام گذاشتن به خانمها يک قضيه است و زير سوال بردن ارزش و اعتبار فردي مسئله اي ديگر. سعي کنيد در عين حال که به او احترام مي گذاريد ارزش هاي فردي خود را نيز حفظ کنيد. کسيکه براي خود و ارزش هاي شخصي اش ارزش قائل مي شود مي تواند براي يک خانم خيلي جذاب تر باشد.

- در تعريف و تمجيد از او مبالغه نکنيد و هميشه حقيقت را ببينيد. در غير اينصورت او تصور مي کند که همه حرف هاي شما دروغين، جعلي و ساختگي هستند و شما فرد متظاهر و خودنمايي هستيد. همچنين به او بي توجهي نکنيد چراکه خود به خود جذب کسي مي شود که بيشتر از شما به او بها مي دهد. خانم ها نياز دارند که شما همواره آنها را بخواهيد و طلب کنيد.

- بعضي از آقايون از قيمت بالاي حلقه هاي ازدواج شکايت مي کنند؛ اما به خاطر داشته باشيد اين نشان عشق شماست، چيزي است که خانم تا آخر عمر خود آن را نگه مي دارد، اين مهمترين زيور آلاتي است که او گرفته و با افتخار بدست مي اندازد. او مي خواهد در تمام طول عمر در مورد آن با دوستانش صحبت کند. ما نمي گوييم که يک حلقه 5 ميليون توماني بخريد اما براي انتخاب وقت بگذاريد و از ديگران به وي‍ژه دوستانش مشورت بخواهيد، چراکه تمام خانم ها در مورد آرزوهايشان با دوستان خود صحبت مي کنند. با اتکا به اين روش مي توانيد يک انتخاب خاص داشته باشيد.

- به خاطر داشته باشيد که همه خانم ها مثل هم نبوده و با هم فرق دارند. هيچ موقع به او نگوييد: "من برايت گل آوردم، همه خانم ها گل دوست دارند" و يا "بايد چيزي را که برايت خريدم دوست داشته باشي، خيلي گران است"

- هيچ موقع قولي که نمي توانيد به آن عمل کنيد را ندهيد. ممکن است تنها به همين خاطر او را از دست بدهيد.

- زمانيکه ناراحت است به او اهميت بدهيد و سريعاً دليل غم و غصه اش را جويا شويد.

- اخطار: خانم ها دوست دارند مثل يک خانم با آنها برخورد شود. نمي خواهند که شما احساس کنيد آنها را بي چون و چرا براي مابقي عمر خود در اختيار داريد. اگر دوستش داريد به او بگوييد، به او نشان دهيد، هر روز و هر ساعت او را در آغوش بگيريد. اگر اين کار را انجام ندهيد مطمئن باشيد که او را از دست خواهيد داد او در نهايت تعجب و با چشماني اشکبار از شما دور مي شود و مي رود تا مردي را پيدا کند که احساس زن بودن را در وجودش آشکار نمايد.

مطالب مشابه ...


ما از لیلی شدن بیمی نداریم ولی مجنون شدن کار شما نیستIdont

۲۴-۷-۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 سپاس شده توسط senior engineer ، taranel007
 • senior engineer
  آفلاین
 • مدیرکل سایت
  *******
 • ارسال‌ها: 16,405
 • تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۰
 • اعتبار: 587
 • تحصیلات:لیسانس
 • علایق:نگاه کردن توی چشم...
 • محل سکونت:خونمون
 • سپاس ها 40812
  سپاس شده 37098 بار در 12451 ارسال
 • امتیاز کاربر: 1,035,949$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #2
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
و اما اینجا آخر خطه.این پست یعنی اینکه شما هم مثل همه دخترا خانما یه جورایی بله.!آیسا خانم شکست بدی خوردین.تسلیت عرض میکنم.
سلام خدمت همه ی عزیزان
من دوباره اومدم...تازه تر از همیشه...
بازم در خدمتتونمKhansariha (214)

۲۴-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 • navid
  آفلاین
 • مدیر بازنشسته
  **
 • ارسال‌ها: 1,344
 • تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۰
 • اعتبار: 85
 • تحصیلات:لیسانس
 • علایق:برنامه نویسی
 • محل سکونت:Istanbul, Turkey
 • سپاس ها 1152
  سپاس شده 3031 بار در 1139 ارسال
 • امتیاز کاربر: 27,279$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #3
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
آیسا خانم یه دلیل قانع کننده ی دیگه واسه اثبات حرفم
فرزاد جان واقعا شکست سختی خورد
تن آدمی شریف است به جیب آدمیت و همین لباس زیباست نشان آدمیت !

۲۵-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ صبح
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 سپاس شده توسط STALKER
 • خاطره بانو
  آفلاین
 • مدیر بازنشسته
  ****
 • ارسال‌ها: 10,850
 • تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۰
 • اعتبار: 414
 • تحصیلات:لیسانس
 • علایق:پياده روي - موزيك
 • محل سکونت:تهران
 • سپاس ها 19538
  سپاس شده 15297 بار در 6555 ارسال
 • امتیاز کاربر: -152,327$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #4
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
كدوم شكست؟ شماها چرا يهو توهم برتون ميداره؟
زاده شده تیر مغرور است
نمی گوید دوستت دارم تا زمانی که مطمئن شود او نیز دوستش دارد

اما همینکه مطمئن شد، غرورش مالامال به عشقی دست نیافتنی تبدیل می شود

 طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)

۲۵-۷-۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ صبح
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 سپاس شده توسط آیسا
 • STALKER
  آفلاین
 • کاربرسایت
 • ارسال‌ها: 23
 • تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۰
 • اعتبار: 2
 • تحصیلات:
 • علایق:
 • محل سکونت:
 • سپاس ها 51
  سپاس شده 14 بار در 8 ارسال
 • امتیاز کاربر: 0$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #5
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
بازم که داری بازار گرمی میکنی.عجله نکن ,نوبت به تو هم میرسه.
عجله کار شیطونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ClownClownClownClown

۲۶-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 • arezoo
  آفلاین
 • کاربرسایت
  **
 • ارسال‌ها: 506
 • تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۰
 • اعتبار: 12
 • تحصیلات:دانشجو کارشناسی
 • علایق: موزیک و ورزش
 • محل سکونت:تبریز
 • سپاس ها 344
  سپاس شده 294 بار در 190 ارسال
 • امتیاز کاربر: -15$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #6
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
بلد نیستین یه چیزه جدید یاد بگیرین که تو جامعه داخل ادم به حساب بیاین؟؟
اقای استالکر جواب دیگه ای نداری؟؟؟؟؟؟؟/ فقط همینو بلدی بگی؟
فکر نمیکنی باید متنو واسه خودت چند باری دیکته کنی تا یادت نره ؟؟
بلکه که یکی بهت بگه بله...........تا ازدواج کنی و
افسرده نشی RollingRollingRollingRolling
همیشه یادمون باشه گارگردان نقش سخت رو به هنرپیشه ی ماهر میده پس تو مشکلات گله نکیمThumbs

۲۶-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 • senior engineer
  آفلاین
 • مدیرکل سایت
  *******
 • ارسال‌ها: 16,405
 • تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۰
 • اعتبار: 587
 • تحصیلات:لیسانس
 • علایق:نگاه کردن توی چشم...
 • محل سکونت:خونمون
 • سپاس ها 40812
  سپاس شده 37098 بار در 12451 ارسال
 • امتیاز کاربر: 1,035,949$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #7
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
اول شما تلفظ صحیحشو یاد بگیر،بعد
در ضمن.اگه ما آقایون نباشیم که شما باید به فکر ظرفای ترشی باشین.!
میدونین تشابه ربات با خانما چیه.
رباتم اگه خاموش بشه یه جا ثابت میمونه و خانما هم مثل ربات 24 ساعت چششون به اون آیفونه که یه بخت برگشته ای اونو بزنه و بیاد داخل.
سلام خدمت همه ی عزیزان
من دوباره اومدم...تازه تر از همیشه...
بازم در خدمتتونمKhansariha (214)

۲۶-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 • STALKER
  آفلاین
 • کاربرسایت
 • ارسال‌ها: 23
 • تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۰
 • اعتبار: 2
 • تحصیلات:
 • علایق:
 • محل سکونت:
 • سپاس ها 51
  سپاس شده 14 بار در 8 ارسال
 • امتیاز کاربر: 0$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #8
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
نه که خیلی می فهمی دانشمند؟
ضمنا" واسه ازدواج میشه رو شما حساب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Praying

آخه می خوام از افسردگی در بیام,خانم دکتر.RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ صبح، توسط STALKER.)
۲۸-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ صبح
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 • senior engineer
  آفلاین
 • مدیرکل سایت
  *******
 • ارسال‌ها: 16,405
 • تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۰
 • اعتبار: 587
 • تحصیلات:لیسانس
 • علایق:نگاه کردن توی چشم...
 • محل سکونت:خونمون
 • سپاس ها 40812
  سپاس شده 37098 بار در 12451 ارسال
 • امتیاز کاربر: 1,035,949$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #9
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
مبارکه....
تبریک میگم
سلام خدمت همه ی عزیزان
من دوباره اومدم...تازه تر از همیشه...
بازم در خدمتتونمKhansariha (214)

۲۸-۷-۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ صبح
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول
 • آیسا
  آفلاین
 • کاربرسایت
  *
 • ارسال‌ها: 215
 • تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۰
 • اعتبار: 13
 • تحصیلات:لیسانس
 • علایق:کتاب خوانی
 • محل سکونت:تبریز
 • سپاس ها 228
  سپاس شده 314 بار در 142 ارسال
 • امتیاز کاربر: 904$
 • حالت من:حالت من
ارسال: #10
RE: طرز برخورد صحيح با خانمها(لازم دونستم تا یه کم برای پسرای سایت درس اخلاق بگم)
تو خواب ببینی
ها کن.
دهنت بوی شیر میده
ما از لیلی شدن بیمی نداریم ولی مجنون شدن کار شما نیستIdont

۲۸-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ عصر
جستجو یافتن همه ارسال های کاربر اهدا امتیازاهدای امتیاز به کاربر پاسخ پاسخ با نقل قول

برای بروز رسانی تاپیک کلیک کنید


مطالب مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [معرفی] تاپیک معرفی اعضای سایت گلچین جاویددوست 199 23,191 ۱۳-۵-۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: miss_cute
  یه جمله برای وضعیت فعلی سایت بگو سکوت تلخ 33 1,083 ۱۶-۴-۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ عصر
آخرین ارسال: taranel007
  پسرای سایت کی جذاب میشن؟؟؟ soghooot 18 658 ۸-۴-۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: Mahrad
5 کارایی که پسرای ایرونی عمرانتونن انجام ندن! ساحل آرامش 21 577 ۸-۴-۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ عصر
آخرین ارسال: taranel007
  قابل توجه پسرای ساییت....نظرتون؟؟؟ ساحل آرامش 2 291 ۸-۴-۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ عصر
آخرین ارسال: taranel007
  کليه حقوق اين سايت متعلق ب همین سایت است ساحل آرامش 5 409 ۳-۱۲-۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ صبح
آخرین ارسال: baran_15
  [سوال] ♥♥♥ یه سوال از بچه های کلوب؟؟ بچه های فعال سایت بیان تو سکوت تلخ 2 403 ۲۹-۱۱-۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: ღمژگانღ
  گپی باکنکوری های ارشد سایت ساحل آرامش 1 281 ۹-۱۱-۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ عصر
آخرین ارسال: soghooot
  از بچه های سایت دوست داری کیا رو از نزدیک ببینی و باهاشون حرف بزنی؟ سکوت تلخ 25 794 ۱۲-۷-۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: ta.soltani
Tongue از این داداشیا تو سایت داریم ایا؟؟؟؟؟؟؟؟/ soghooot 3 280 ۱۲-۷-۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ صبح
آخرین ارسال: گلچین جاویددوست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان